Tandem paragliding

Chceš skúsiť tandem paragliding? ...ozvi sa nám a my ti splníme tvoj sen! :)

Tandem paragliding

 

To po čom človek od pradávna sníval "lietať" môžeme splniť aj tebe. Nepotrebuješ na to žiadne špeciálne znalosti. Stačí len chuť odpútať sa od zeme a vyskúšať niečo nové, niečo iné...nepoznané. Je to nezabudnuteľný zážitok, spraviť pár krokov vzniesť sa a prekonať zemskú gravitáciu. Užívať si pohľad na zem zhora, pozorovať ju s vtáčej perspektívy. Objaviť svet vetra, výšok, neuveriteľného ticha a úplne splynúť s nádhernou prírodou ktorá je všade okolo teba. Adrenalín, strach, vzrušenie a radosť s prekonania samého seba. Ak chceš zažiť tento koktail pocitov alebo niekomu darovať originálny darček. Tandem paragliding je to pravé!

 

Kedy a kde lietame tandemové lety ?

Všetko závisí od počasia. Lietame počas celého roku pokiaľ sú vhodné meteorologické podmienky, prekážkou môže byť dážď, sneh, silný a nárazový vietor alebo zhoršená viditeľnosť. Lietame na známych okolitých terénoch ako sú Donovaly, Baranovo, Chopok, Štós pri Kremnici. V zimnom období sú to najmä Donovaly počas prevádzky lanovky na Novú Hoľu. V prípade záujmu je možné vykonať let aj z iných terénov, avšak po dohode s pilotom ktorý zhodnotí bezpečnosť a vhodnosť poveternostných podmienok.

 

Čo budeš na tandem paragliding potrebovať ?

Vek minimálne 18 rokov, u neplnoletých je potrebný písomný súhlas zákonného zástupcu. Hmotnosť minimálne 45kg max. 110kg športové oblečenie a pevnú obuv doporučujem slnečné okuliare. Môžte si zo sebou zobrať fotoaparát alebo kameru.

 

Ako tandemový let prebieha ?

Po príchode na miesto štartu ťa pilot oboznámi z jednoduchými inštrukciami pre hladný priebeh štartu letu i pristátia. Potom ťa pilot ustrojí do sedačky a pripne o seba. Nasleduje krátky rozbeh a letíš. Vo vzduchu sa usadíš do sedačky a môžeš si pohodlne vychutnávať let. Všetko riadi a sleduje skúsený pilot ktorý sedí za tebou. Nemusíš mať žiadne obavy. Obidve sedačky sú vybavené airbagmi a pilotova aj záložným padákom. Pri pristátí pilot zníži rýchlosť letu na minimum a jemne dosadnete na zem.

Darčekový poukaz

 

 

Tandemový let je potrebné nahlásiť a dohodnúť minimálne 1-2 dni dopredu.

V prípade nepriaznivých podmienok si dohodme náhradný termín, Ak máte záujem o tandem paragliding neváhajte nás

kontaktovať. --- Kontakty

 

 


 
Joomla SEO powered by JoomSEF