Slovenský distribútor rukavíc Basisrausch.ch

Z nadšením Vám chceme oznámiť že sme sa stali distribútormi renomovanej švajčiarskej značky ktorá sa okrem iného špecializuje aj na výrobu profesionálnych rukavíc na paragliding www.basisrausch.ch. Na ktorých vývoji spolupracoval aj pilot svetového mena Christian Maurer (CH).

DO KONCA JÚNA 2017 POŠTOVNÉ AŽ DOMOV ZADARMO!!!


AKCIA NA PROMO CENY UPLYNULA! (akcia bola nastavená na prvých 6 objednávok). Ak máš záujem využiť ďalšie akciové ponuky sleduj náš FB: fb.me/basisrauschSVK

Rukavice KRISTALL ERGO 3 S sú ďalším vývojovým stupňom predchádzajúceho osvedčeného modelu Kristall TEC.

Vnútro rukavice Kristall ERGO 3 S je navrhnuté tak aby maximálne zvyšovalo komfort nosenia a citlivosť rukavice. Oproti predchádzajúcemu modelu Kristall TEC má model ERGO vylepšený a ešte viac ergonomický tvar a tým pádom aj  celkový "feeling". K tomu tvaru dopomohli vo vývoji aj skúsenosti ďalších tímových pilotov značky Basisrausch. Zvršok je vyrobený z róbusnej kozej kože ktorá je ošetrená tak, aby bola vetru aj vode odolná. Vo vnútri sa nachádza termomateriál, ktorý dokonale reguluje klímu a vlhkosť vo vnútri rukavice. Kristall ERGO 3 S sú troj sezónne rukavice s tenšou izoláciou ktorá poskytuje dokonalú citlivosť a udrží vašu ruku v teple. Pre lety v naozaj chladných zimných či jarných podmienkach sú ideálnou "spodnou vrstvou" pre palcové rukavice ONYX 4 S ktoré nedovolia zime preniknúť a vy sa tak môžete sústrediť na svoj výkon aj v tých najchladnejších dňoch. DETAILNÉ FOTO NÁJDETE NA STRÁNKE VÝROBCU.

OBJEDNAJ SI RUKAVICE Kristall ERGO 3 S e-mailom: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.


Správny výber veľkosti:  Odmerajte si obvod dlane krajčírskym metrom, prsty majte pri tom jemne od seba. Podľa tabuľky vyššie vyberte správnu veľkosť. (pre ideálnu veľkosť pridajte k nameranej hodnote 0,5 až 0,7cm a zaokrúhlite nahor). Prípade že potrebujete poradiť kontaktuje nás!

Rukavice GRAPHIT ERGO 3.5 S je nová 3 a pol sezóna rukavica s Thnisulate a kašmírovou izoláciou, ktorá si zachováva priľnavosť a ergonomický tvar no s väčším tepelným komfortom. Cieľom vývoja rukavíc GRAPHIT ERGO 3.5 S nebolo vyvinúť najteplejšie možné rukavice ale nájsť optimálny možný kompromis medzi citom a komfortom pri lietaní aj v chladnejších podmienkach. DETAILNÉ FOTO NÁJDETE NA STRÁNKE VÝROBCU.

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA:  - identická s veľkostnou tabuľkou modelu Kristall ERGO 3 S.

OBJEDNAJ SI  RUKAVICE Kristall GRAPHIT 3.5 S e-mailom: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.


 

Rukavice OVERGLOV ONYX 4 S sú výsledkom úspešnej spolupráce medzi "Chriglom" Maurerom a firmou Basisrausch. S jeho podporou vyvinula značka OVERGLOV model palcových rukavíc ktorý je kompatibilný s predchádzajúcimi modelmi KRISTALL ERGO 3 S a GRAPHIT ERGO 3.5 S a slúži na použitie v naozaj nízkych teplotách na udržanie tepla pri rukách a ochráni aj predlaktie pred vetrom, vlhkom aj chladom. ONYX 4 S sú 4-sezóne rukavice  s windstoper membránou vyformovanou vnútornou časťou s polyesterom a tiež protišmykovou silikónovou potlačou.  DETAILNÉ FOTO NÁJDETE NA STRÁNKE VÝROBCU.

OBJEDNAJ SI RUKAVICE OVERGLOV ONYX 4 S e-mailom: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.


VEĽKOSTNÁ TABUĽKA:

Ako postupovať pri výbere veľkosti: Obvod zápästia treba zmerať už aj spolu s nasadenou rukavicou Kristall alebo Graphit + pridať 0,5cm a vybrať najbližšiu veľkosť smerom nahor.

UPOZORNENIE! Dodržujte odporúčané zásady na údržbu tak ako je uvedené nižšie.

INŠTRUKCIE NA PRANIE: Model Kristal ERGO 3 S a GRAPHIT ERGO 3.5 S - umývajte len vlažnou vodou (nie horúcou!) jemnými pohybmi ako pri umývaní rúk ideálne s použitím prípravku na ošetrenie kože. Nepoúžívajte tvrdú kefu ktorá by mohla poškodiť kožu. Nikdy rukavice nežmýkajte, len vypláchnite mydlo a jemne otraste, rukavice nechajte samovoľne vyschnúť. Nikdy nesušte rukavice fénom, na priamom slnku, alebo iným tepelným zdrojom. Pre 100% -nú starostlivosť je možné rukavice ošetriť orginál prípravkom (pastou) na kožu.

Model OVERGLOV ONYX 4 S - tieto syntetické rukavice je možné prať na 30 stupňov v práčke. Použite len jemný prací prostriedok a zvolte šetrný režim prania, nepoužívajte zmäkčovač! Mohol by poškodiť rukavice. Rukavice vyberte a nechajte uschnúť prirodzene. Nepokúšajte sa rukavice usušiť drastickým teplom ako fénom, radiatorom, ohrievačom a nevystavujte ich priamemu slnečnému žiareniu!

OBJEDNÁVKY mailom na adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

V prípade akýchkoľvek otázok nás KONTAKTUJTE! Sleduj nás aj na Facebooku:  fb.me/basisrauschSVK

 
Joomla SEO powered by JoomSEF