Zoznamovací kurz paraglidingu - NEW!

Jedinečná príležitosť ako zažiť pocit voľného letu na padákovom klzáku ktorý budete sami pilotovať (samozrejme pod dohľadom skúseného inštruktora) tento kurz odporúčame všetkým ktorý chcú zažiť niečo úplne nové a výnimočné. Zoznamovací kurz paraglidingu je skvelá alternatíva ako prežiť zábavný „adrenalínový“ deň. Kurz je vhodný aj ako skvelá teambuldingová aktivita pre firmy. Tento kurz taktiež odporúčame všetkým ktorý uvažujú nad paraglidingom, no nie sú si úplne istý či tento šport naplní ich očakávania. Ak chcete niekomu darovať netradičný a nezabudnuteľný zážitok, zoznamovací kurz paraglidingu je tá správna voľba! Radi Vám pripravíme darčekový poukaz.

zoznamovaci kurz

Ako kurz prebieha:

Kurz sa skladá z teoretickej a praktickej časti, pričom teoretická časť prebieha formou prednášky a videoprojekcie a tvorí asi 1/3 kurzu. Praktická časť sa vykonáva na vhodnom letovom teréne spravidla na lúčke s miernim sklonom. Celý výcvik prebieha pod vedením skúsených inštruktorov ktorý Vás krôčik po krôčku prevedú základmi paraglidingu od predletovej prípravy cez samotný štart až po prvý solo let s prevýšením do 10metrov.

Cena kurzu:

Cena zoznamovacieho kurzu je 110Eur. Naša škola Vám však ponúka zľavu až 25% tým pádom je cena kurzu iba 83Eur. A v prípade prihlásenia minimálne dvoch a viac záujemcov na jeden termín máte skvelú zľavu až 50% z ceny kurzu! Tak že neváhajte a nahovorte svojho kamaráta, kamarátku, známeho... a zažite s ním nezabudnuteľné chvíle za bezkonkurenčnú cenu 55 EUR !!!

Cena kurzu zahŕňa:

-Zapožičanie kompletnej modernej paraglidingovej výstroje (padák, sedačka, záložný padák, prilba, vysielačka)

-Teoretickú a praktickú výučbu

-Poplatky za letové terény

 

Cena kurzu nezahŕňa:

-Náklady na stravu, ubytovanie a dopravu na letový terén

-Termín kurzu (kurz nemá dopredu plánované termíny, termín je potrebné dohodnúť s inštruktorom mailom alebo telefonicky)

-Vystavenie darčekového poukazu podľa priania (+5Eur)

 

Prihláška na kurz: TU

Do kurzu budete prihlásený až po odoslaní prihlášky a zaplatení zálohy vo výške 30Eur na účet do poznámky k platbe prosím uveďte vaše meno.

 

Doba trvania kurzu:

Zoznamovací kurz paraglidingu trvá 1 deň, začína podľa dohody s inštruktorom, obvykle od (10:00 do 12:00 pokračuje od 13:00 do 16:00)

 

Teoretická časť kurzu obsahuje:

-Stavba a konštrukcia

-Riadenie padákového klzáku

-Videoprojekcia

 

Praktická časť kurzu obsahuje:

-Pozemná príprava

-Nácvik štartov

-Nácvik štartov + solo let s malým prevýšením 2 až 5 metrov

 

Tešia sa na Vás inštruktori Paragliding školy Banská Bystrica.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Kontakty

 
Joomla SEO powered by JoomSEF