"Organizácia kôl Slovenského pohára 2013

SP2013

V roku 2013 sa Slovenský pohár v paraglidingu bude po prvý krát konať novou formou pohyblivých termínov Wink Presné úpravy si môžete pozrieť v tomto dokumente.

 

"Členská schôdza klubu GlideFly Banská Bystrica

členská schôdza

Členská schôdza klubu GlideFly Banská Bystrica sa bude konať 15.2.2013 (piatok) vo Zvolene vo Viktorke (ešte to nie je rezervovane, ak by mal niekto lepší nápad tak sem s ním) miesto a čas ešte potvrdím keď to bude rezervované. ;)

 

"Zdielaj a vyhraj! Súťaž o tandemový let :)

Zdielaj a vyhraj tandemový let!

Paragliding škola PerfectFly Banská Bystrica pripravila pre Vás súťaž o nezabudnutelný adrenalínový zážitok! Stačí keď dáš "LIKE" na našu facebook funpage www.facebook.com/paraglidingskolabb.sk a zdielaš tento obrázok na nástenke svojho profilu. 31.3.2013 vyžrebujeme a zverejníme meno jedného z Vás ktorý získa poukaz na tandemový let v hodnote 80eur!

 

"Revolučný EN-C padák OZONE Delta 2 už v predaji!

Ozone Delta 2

Tak sme sa dočkali! :) Revolučný EN-C padák Ozone DELTA 2 je už v predaji! Klzák ktorý sa ako prvý vo svojej kategórii môže pochváliť "shark" nosom a ďalšími inovatívnymi technológiami použitými v konštrukcii, práve prešiel testami vo veľkosti ML (85-105kg). Čakacia listina sa ale rýchlo plní a tak netreba zaváhať! Ak máš záujem o túto absolútnu novinku, môžeš ju mať za neuveriteľnú uvádzaciu cenu teda napríklad za cenu Aspen4 :o)  treba sa ale poponáhľať! :))) táto cena platí do 20.1.2013 Bližšie info telefonicky alebo mail ;)

VIAC

 


"Mentor 3 vo veľkostiach S a M už v predaji :)

Mentor3

Veľkosti S a M už prešli testami a už sú vo výrobe. :) Sú dostupné v týchto farebných kombináciách. Mentor 3- what is new?  - lepšia kĺzavosť o 0,6 od Mentor 2, lepší handling, ešte vyššia stabilita na full speede, ešte vyššia miera bezpečnosti. No napriek tomu ostávajú všetky vonkajšie parametre nezmenené. (nízka štíhlosť, hĺbka profilu..) Toto vychýrené krídelko kategórie EN-B opäť posúva hranice ďalej a tak ako predchodca Mentor 2 ľahko schová do vrecka konkurenciu a to nie len vo svojej kategórii :))) Ak sa chystáš do novej sezóny vymeniť svojho "miláčika" a máš záujem o toto jedinečné krídelko, neváhaj nás kontaktovať ;)

 


"Aké prekvapenia chystá firma OZONE paragliders ?

coming soon new Delta 2

Tím Ozone minulý týždeň zavítal do Argentíny kde testoval hneď niekoľko nových "hračiek" :) Mantra M5, Delta 2, Buzz 4Z. Dúfam že nás nenechajú dlho čakať a čoskoro uvedú tieto krídelká na trh. Naozaj sa je na čo tešiť! :) Ozone uvádza, že tak ako Delta a Mantra M4 boli výrazným pokrokom vo svojich triedach tak aj ich nástupcovia prinášajú ešte väčší "progress". Čo bolo aj základným krédom OZONE-u pri konštruovaní týchto noviniek. Verím, že latku nastavili opäť vysoko. Fakt sa neviem dočkať! ;) Celý článok nájdete: TU

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 Dopredu > Koniec >>

Stránka 3 z 6
Joomla SEO powered by JoomSEF